Alois Kraml (1922)

Zrcadlení

litografie, 1965, 25,5 x 39,5 cm, sign. PD Al. Kraml 65, rám, prasklé sklo, na rámu poškození

ID: 73

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:23

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)