Alberto Moran Socorro (1981)

Mi último sueňo!...

kombinovaná technika, plátno, 2015, 70 x 49,5 cm, sign. PD Asocorro 2015, napínací rám

ID: 755

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 11:17

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu