Jaroslav Vodrážka (1894-1984)

Karel Hynek Mácha

litografie, 21,8 x 15,3 cm, sign. PD Vodrážka, zažloutlý, pokrčený papír

žák prof. E. Dítěte a F. Kysely na VŠUP v Praze, poté M. Švabinského na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

ID: 89

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:25

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)