Harmenszoon van Rijn Rembrandt (kopie) (1606-1669)

Autoportrét - Rembrandt

olej, plátno, začátek 20. století, 100 x 73,5 cm, rám, malba místy poškozena

ID: 88

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Plánované ukončení: 27. 06. 2019 17:18

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)