Hiroshige Utagawa (1797-1858)

Výprask

dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen

ID: 25

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:34

Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)