Hiroaki Takamashi (1871-1944)

Gejši

japonský dřevoryt, 30 x 18,3 cm, značeno PD razítke,, rám, restaurováno, rám rozklížen

ID: 26

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:48

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)