Toyokuni III (Kunisada)

Dvě gejši

japonský dřevoryt, 35,3 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno

ID: 34

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:36

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)