Jang Jao

Bambus

tuš, papír, 1990, 68,5 x 45 cm, sign. Jang Jao, 1 pečeť, nápis: "Naslouchám drobnému dešti jako jakýmsi klasům", datováno 7. 8. 1990 odpoledne v Šantungském Uměleckoprůmyslovém institutu, při pravém okraji nepatrně natržený podlepový papír

Provenience: sbírka sinologa Josefa Hejzlara

ID: 49

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:24

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)