Wan -Sün

Půvabná orchidej

tuš, barvy na papíru, 1987, 34 x 44 cm, sign. maloval Wan Sün, 2 pečetě: 1) namaloval s běžnou rutinou 2) nadepsal a namaloval Wang Sün, nápis: "Půvabná orchidej", v levém spodním rohu žlutá skvrnka

Provenience: sbírka sinologa Josefa Hejzlara

ID: 52

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:02

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)