Slovenská Republika 1939 - 1945

Přehled rostlin - ilustrované vydání (Pen - cchao)

čínská bibliofilie, 3 sešity, tištěno koncem 18. století, deskotisk - dřevořez, zkrácené vydání velkého Pen-cchao z dynastie Sung, zažloutlý papír, obálky svazků mírně poškozené

Provenience: sbírka sinologa Josefa Hejzlara

ID: 54

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:30

Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)