Shötei Takahashi (1871-1944)

Gejša

japonský dřevořez, 1920, 30 x 16,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky

ID: 6

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:50

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)