Toyokuni III (Kunisada) (1786-1864)

Dvořan a gejša pod třešní (Triptych)

3x japonský dřevoryt, 35 x 78,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu drobné oděrky

ID: 7

Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:04

Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)