Jiří Načeradský (1939-2014)

Dva atleti (oboustranná kresba)

akvarel, pastel, tuš, papír, 1998, 68 x 49 cm, sign. PN Načeradský 98

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 10

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:18

Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu