Jiří Načeradský (1939-2014)

Venuše

akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. PD Načeradský 2006

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 6

Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:10

Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)