Kamil Lhoták (1912-1990)

Anička z profilu

tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 67

Provenience: z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně a družky Kamila Lhotáka v posledních letech jeho života

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 104

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)