František Říha (1910-1986)

Noční nábřeží

olej, sololit, 50 x 33 cm, sign. LD František Říha, vzadu autorský štítek s popisem

ID: 119

Vyvolávací cena: 16.500 CZK (660 €)

Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

Aktuální cena: 16.500 CZK (660 €)