Ikona Bohorodičky

malba na dřevě, 19. století, 35,6 x 31,3 cm, ikona Bohorodičky zobrazuje tzv. typ Panny Marie Kazaňské, která je doprovázena archanděly Michaelem a Gabrielem. Pravost a autenticita ověřena PhDr. Hlaváčkovou, poškozeno, malba místy sedřena

ID: 557

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:00

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)