Antonín Augusta (1891-1940)

Chalupa v horách

olej, plátno, 1935, 38 x 48 cm, sign. PD A. Augusta, rám, malba zašlá

ID: 559

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:02

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)