Emanuel Bakla (1878-1943)

Podzimní krajina

olej, plátno, 36,5 x 47,5 cm, sign. PD E. Bakla, rám, rám poškozen

žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze

ID: 562

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:05

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)