Gustav Maran (1886-1983)

Ptáci nad jezerem

olej, karton, 1922, 38 x 64 cm, sign. PD S. G. Maran 1922, rám

ID: 569

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:12

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)