(Albert Markowski) Marks (1870-1941)

Krajina s akvaduktem

olej, plátno, 38 x 55 cm, sign. PD A. Marks, rám, místy popraskaná malba

ID: 570

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:13

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)