Otto Schüller (1886-?)

Zátiší s konvicí a ovocem

olej, dřevo, 21 x 27,5 cm, sign. PN Otto Schüller, rám, v dolní části rám mírně poškozen

ID: 571

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 27. 09. 2019 10:14

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu