Otto Schüller (1886-?)

Zátiší s konvicí a ovocem

olej, dřevo, 21 x 27,5 cm, sign. PN Otto Schüller, rám, v dolní části rám mírně poškozen

ID: 571

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 10:38

Aktuální cena: 4.100 CZK (164 €)