František Zahradníček

Turbína

fotografie, 17,8 x 23,4 cm, sign. na zadní straně F. Zahradníček, značeno autorským razítkem

ID: 1189

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:32

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu