Nikolaj Bakulin (1896-1962)

Pláteník

olej, deska, 1930, 58 x 48 cm, sign. PD Nikolaj Bakulin 1930, rám, poškozeno

ID: 14

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 09:13

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)