Spanihel

Trosky

olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. PD Spanihel, rám, malba a plátno poškozeno

ID: 16

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:15

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)