Bartůšek

akvarel, papír, 39 x 56 cm, sign. PD Bartůšek, rám

ID: 8

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:07

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)