V. Valášek

Koně

litografie, 1941, 35 x 23 cm, sign. PD V. Valášek 41, rám

ID: 12

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:11

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)