Vysočina

olej, lepenka, 44 x 94 cm, sign. PD, rám

ID: 17

Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:16

Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)