Jan Dvořák (1942)

Strom za vsí

olej, lepenka, 41 x 65 cm, sign. PD J. Dvořák, rám

žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída na PedF UK v Praze

ID: 18

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 11. 10. 2019 09:17

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)