Francois (Ciartres) Langlois (1589-1647)

Joseph Justus Scaliger

mědirytina, 17. století, 20,9 x 17,9 cm, značeno LN J. H. Padoanus Inventor a LD F. L. D. Ciartes excudit Cum Privilegio, na papíře skvrny

ID: 14

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:13

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)