Carl Wilhelm Arldt (1809-1868)

Nové Hrady

litografie, 14,5 x 21,7 cm, značeno na kameni LD GEz. u. lith. v C.W. Arldt, PD Drusk v. Braumsdorf, při spodním okraji mimo tisk zašpiněno

ID: 18

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:17

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)