Antoine Basset (?-1775)

Vue de la Cathedrale de Rouen

mědirytina, akvarel, 18. století, 26,5 x 40,1 cm, značeno LD A Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve, stav dobrý

ID: 23

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

Plánované ukončení: 24. 10. 2019 10:22

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)