Kastner

Zámek Němčice (Ansicht des Schlosses z. Niemtschitz von der Gartenseite)

litografie, 9 x 16,1 cm, sign. PD Kastner

ID: 107

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:46

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)