Luis Cherbuin (1810-1875)

La Porte Orientale A Milan

akvatinta, 19. století, 16,2 x 21,5 cm, značeno LD Exécutée d´après l´original du Daguerréotype a PD Gravée par L. Cherbuin, předloha vytvořena pomocí dagerotypie z roku 1839, stav vynikající

ID: 96

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

Plánované ukončení: 24. 10. 2019 11:35

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)