Josef Peca (1923-1982)

Sedící akty

akvarel, papír, 1975, 45 x 66 cm, sign. DU J. Peca 75, rám, na rámu oděrky

žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

ID: 117

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:52

Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)