Josef Hvozdenský (1932-2009)

olej, plátno, 70 x 25,3 cm

ID: 50

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:26

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)