Karel Benetka (1938)

Dvě dámy hrají dámu

olej, sololit, 2013, 60 x 45 cm, sign. PD Benetka 2013, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem

ID: 89

Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:30

Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)