Karel Benetka (1938)

Ve skleníku

olej, plátno, 2015, 45 x 60 cm, sign. PD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem

ID: 90

Vyvolávací cena: 18.800 CZK (752 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 16:32

Aktuální cena: 18.800 CZK (752 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu