Karel Špillar (1871-1939)

Ženský půlakt

litografie, 1921, 32,5 x 27 cm, LD značeno na kameni K. Š. 1921, LD razítko: Z pozůstalosti prof. K. Špillara 43/1, lehce zažloutlý, pokrčený, při okrajích poškozený papír

žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

ID: 92

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:34

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)