Karel Špillar (1871-1939)

Koupání

litografie, 22,8 x 16,4 cm, sign. LD K. Špillar, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

ID: 93

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 28. 10. 2019 16:36

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)