Ludmila Jiřincová (1912-1994)

William Shakespeare - Sonety

bibliofilie, 25,6 x 18 cm, 5x sign. litografie L. Jiřincová, vyd. Lyra Pragensis, Supraphon, Praha, 1987, ex. 120/200, pův. brož s obálkou, 29s., velmi dobrý stav

ID: 20

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

Ukončení prvního podání: 28. 11. 2019 15:00

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)