Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Kálidása (Šest ročních období)

bibliofilie, sign. litografie ve frontispisu a kresby v záhlaví L. Jiřincová, vyd. NČSAV, Praha, 1956, ex. 527/800, upr. M. Kaláb, přel. O. Friš, volné listy v obálce, 52s., lehce zažloutlé okraje, velmi dobrý stav

ID: 797

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

Plánované ukončení: 29. 11. 2019 08:04

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)