Petr Faltus

Trpaslík jde nad ránem domů

litografie, 2009, 59, 6 x 49, 7 cm, sign. PD, č. 50/60, "Petr Faltus je český malíř, grafik a ilustrátor žijící v Praze, ale ve své tvorbě silně inspirovaný Šumavou a Smilovými horami. Zakladatel a čelní představitel uměleckých proudů Hajájismu, Leopardismu a pozdeji Plutoleopardismu."

ID: 13

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 20. 11. 2019 12:00

Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)