Merio Ameglio (1897-1970)

Moulin Rouge

litografie, 30 x 37 cm, sign. PD Merio Ameglio , papír na okrajích ušpiněn a lehce pokrčen

ID: 13

Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:12

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)