David Azuz (1942-2014)

Na trhu

litografie, 64,5 x 49,8 cm, sign. PD David Azur, č. 39/200, PD slepotiskové razítko David Azuz atelier

ID: 15

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:14

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu