Alexander Calder (1898-1976)

Red, Blue and Yellow Spheres

litografie, 1967, 60 x 44 cm, značeno PD v tisku CA 67, rám

ID: 2

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:01

Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)