Madona a sv. Šebestián

olej, plátno, 201,5 x 112, 5 cm, rentoilováno, malba místy sedřena

ID: 11

Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)