Svatá Tekla

olej, plátno, 79,5 x 64,5 cm, rám

ID: 13

Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)