František Jakub (1875-1940)

Na louce u lesa

olej, plátno, 1928, 109 x 149 cm, sign. PD F. Jakub 28, rám

člen Jednoty umělců výtvarných v Praze

ID: 17

Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)