František Kaván (1866-1941)

Chalupa v zimě

olej, lepenka, 19 x 27 cm, sign. LD Kaván, rám

žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVU Mánes, Jednoty umělců výtvarných v Praze ad.

ID: 18

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

Ukončení prvního podání: 12. 12. 2019 15:00

Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)